Strona Główna Archiwum aktualności

The News

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada - Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

"Miś jest mały i puchaty,
miś jest fajny i kudłaty.
Miś jest gruby jak ta kula,
misia zawsze się przytula."
Miś to wierny i niezawodny przyjaciel, nigdy nie zdradzi, nie zrani i nie zawiedzie. To jemu powierza się największe tajemnice, smutki i radości.
Nie zabrakło tym dniu ukochanych pluszaków również i w naszej szkole.
Każdy uczeń, który przyniósł misia otrzymał słodkie co nieco, czyli to, co misie lubią najbardziej. Ten radosny dzień przygotował Samorząd Uczniowski. Uczniowie obchodzili Dzień Misia również w świetlicy.


Zapraszamy do fotorelacji z czwartkowego świętowania.

Dzień Spiocha

W Dniu Śpiocha uczniowie SP nr 1 stanęli na wysokości zadania i zadbali o to, aby ich stroje były odpowiednie do tematyki dnia. Na szkolnym korytarzu mogliśmy spotkać kalejdoskop piżamowych stworów: począwszy od żyrafy, jednorożca czy osiołka, a skończywszy na uczniach z ulubionymi maskotkami czy poduszkami.

Dyżury nauczycielskie również były bardziej kolorowe niż zwykle, ponieważ Panie przemieszczały się w swych fikuśnych szlafroczkach i kolorowych papilotach. Także pracownicy obsługi nie zapomnieli o tym szczególnym dniu.

W imieniu SU chcielibyśmy podziękować wszystkim, zarówno tym Małym, jak i Dużym za zaangażowanie, kreatywność oraz wielki dystans do siebie, którego w dzisiejszym świecie wszystkim nam brakuje.

Do komisji konkursowej przesłano mnóstwo zdjęć, jednakże wybór tego jednego jedynego okazał się niemożliwy. Różnorodność, pomysłowość i kreatywność - to cechy, które dominują na szkolnych fotosach. Z tego też względu Komisja w składzie: Pani Jadwiga Kozak, Pani Katarzyna Spisak oraz Pani Marta Strzałka-Bielecka podjęła decyzję o nagrodzeniu wszystkich klas, które przesłały zdjęcia!


Bardzo Wam wszystkim dziękujemy, mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście.

Więcej artykułów…