Osiągnięcia

Język polski
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Pierścień św. Kingi" - III miejsce
Ogólnopolski konkurs poprawnej polszczyzny - laureat i wyróżnienie,
Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego "Siódme niebo" - I miejsce oraz wyróżnienie,
Wojewódzki Konkurs Kaligraficzny  „O złote pióro” – II miejsce i wyróżnienie,
Wojewódzki Konkurs Poetycki – finalista,
Małopolski Konkurs Humanistyczny - finalista,
Małopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Kocia przygoda" - nagroda literacka oraz dwa wyróżnienia,
I Powiatowy Turniej Recytatorski Poezji Żartobliwej "Na śmiech i życie!" - III miejsce i brązowa statuetka Wielkiego Trefnisia.
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "A ja wolę moją mamę..." - laureatka.
Język angielski
Międzynarodowy Konkurs Oxford – Laureat I, II i III stopnia,
Wojewódzka Olimpiada z Języka Angielskiego – 3. finalistów,
Rejonowy Konkurs Plastyczny z Języka Angielskiego – I miejsce i wyróżnienie,
Międzyszkolny Konkurs Junior z Języka Angielskiego – I i III miejsce,
Międzyszkolny Konkurs „Geniusz for English” – II i III miejsce,
Międzyszkolne Dyktando – I i IV miejsce.
Historia
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza polskiego” – laureat etapu wojewódzkiego,
Ogólnopolski Konkurs na plakat z okazji 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej – I miejsce,
Ogólnopolski Konkurs Historyczny – „Katyń  - ocalić od zapomnienia” – I miejsce w etapie wojewódzkim, V miejsce w etapie ogólnopolskim,
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Albus" - laureat i wyróżnienie,
Wojewódzki Konkonkurs Plastyczny "Historia Polski w obrazach widziana oczami dziecka" -  laureaci.
Plastyka
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku” – wyróżnienie i kwalifikacje do wystawy,
Ogólnopolski Konkurs  „Anioł XXI wieku” – wyróżnienie dla 2 uczniów,
Ogólnopolski Konkurs  „Ilustracje do wierszy J. Czechowicza” – 1 laureat,
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny – „Pejzaże osobliwe” – wyróżnienie,
Małopolski Konkurs  „Moja przygoda w muzeum” – I , II miejsce i wyróżnienie
Małopolski Konkurs „Triada” – 1 laureat,
Małopolski Konkurs  „Szopka Krakowska” – I miejsce i wyróżnienie,
Powiatowy Konkurs „Wakacyjny pociąg z wierszami J. Tuwima” – I miejsce i wyróżnienie,
Powiatowy Konkurs „Jesienna Bochnia” – II miejsce,
Powiatowy Konkurs „Bielą malowane” – I miejsce i wyróżnienie,
Powiatowy Konkurs „Kartka Wielkanocna” – I, II, III i IV miejsce,
Powiatowy Konkurs „Pisanka Wielkanocna” – I, II i III miejsce,
Powiatowy Konkurs „Z bocheńskiej mennicy” – II miejsce i wyróżnienie,
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "A ja wolę moją mamę..." - laureatka.
Matematyka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus 2009” – 3 laureatów i 5 wyróżnień,
Małopolski Konkurs Matematyczno - 2 finalistów etapu rejonowego,
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Najlepszy Matematyk Klas Piątych” – 2 trzecie miejsca.
Przyroda
Małopolski Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy – 2 finalistów,
Rejonowy Konkurs Geologiczny  „Ziemia gigantów” – 2 laureatów i wyróżnienie,
Miejski Konkurs  „Zbiórka baterii” – I miejsce.
Religia
Małopolski Konkurs Biblijny – 1 finalista.
Wychowanie fizyczne
Międzynarodowy Konkurs na logo projektu unijnego – III miejsce,
Wojewódzkie zawody w piłce ręcznej - V miejsce,
Rejonowe zawody w piłce ręcznej - I miejsce,
Powiatowe zawody w piłce ręcznej - I miejsce,
Rejonowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców - II miejsce,
Miejskie Zawody Drużynowe  w tenisie stołowym – III miejsce chłopców,
Liga Szachowa – II miejsce klas IV – VI, III miejsce klas I – III,
Indywidualne biegi terenowe - finał powiatowy,
Drużynowe biegi terenowe - finał powiatowy,
Piłka siatkowa chlopców - finał powiatowy,
Piłka koszykowa chłopców - finał powiatowy.
Pływanie
Wojewódzkie Zawody Sztafetowe w pływaniu – III miejsce,
Malopolskie Zawody Plywackie - 2 III miejsca,
Powiatowe Zawody w Pływaniu – 2 pierwsze miejsca, 4 drugie miejsca, 3 trzecie miejsca,
Miejskie Zawody Pływackie -3 pierwsze miejsca , 4 drugie miejsca,5 trzecich miejsc,
Międzyszkolny Konkurs Pływacki – I, II i III miejsce.
Nauczanie wczesnoszkolne
Ogólnopolski konkurs ortograficzny - I miejsce,
Ogólnopolski konkurs poprawnej polszczyzny - wyróżnienie,
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Polska Poezja Religijna - I miejsce,
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego – laureaci IV i V stopnia,
Ogólnopolski konkurs Oxford Plus - I miejsce,
Ogólnopolski konkurs malarski "Cztery Pory Roku" - II i III miejsce,
Ogolnopolski konkurs plastyczny "Leśne pejzaże" - II miejsce,
Międzyszkolny Turniej Szachowy - I miejsce,
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus” – I, II i III miejsce,
Powiatowy konkurs literacki "Słowna Igraszka Bocheńska Fraszka" - II miejsce,
Małopolski Konkurs Ekologiczny – II miejsce,
Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej – wyróżnienie,
Powiatowy Konkurs Matematyczny – I miejsce,
Powiatowy Konkurs recytatorski "Twórczość Jana Brzechwy i Juliana Tuwima" - I miejsce
Powiatowy memoriał pływacki im. Jana Kota -  II i III miejsce,
Powiatowy konkurs Bocheńska Liga Judo - I, II i III miejsce,
Konkurs „Młode talenty” – laureatka,
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – I, II i III miejsce,
Miejskie Zawody Mikołajkowe w pływaniu – I i III miejsce,
Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego - I miejsce,
Międzyszkolny konkurs kolęd - I miejsce,
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bądź jak Matejko" - I i III miejsce,