Strona Główna Archiwum aktualności Podsumowanie szkolnych zawodów pływackich - finał wojewódzki

Podsumowanie szkolnych zawodów pływackich - finał wojewódzki

 

Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią w tym roku szkolnym udało  się zorganizować finał wojewódzki w pływaniu. Reprezentanci naszej szkoły po  zawodach  powiatowych, zakwalifikowali się do finałów  Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Na pływalni w Myślenicach obie nasze sztafety  zajęły dobre  6 miejsca  wśród kilkunastu startujących  zespołów. Natomiast w pływaniu indywidualnym ze świetnej strony pokazali się Franciszek Gajek, który zdobył brązowy medal w wyścigu na 50m st.klasycznym (Igrzyska Dzieci) oraz Mikołaj Babraj, który zdobył srebrny medal w wyścigu na 50m st.dowolnym, bijąc jednocześnie 13 letni rekord szkoły z czasem 26,44 sek. Także pozostali uczniowie naszej szkoły popłynęli na miarę swoich możliwości w większości poprawiając swoje rekordy życiowe. Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy!

Wyniki https://swimart.pl/zawody/malopolskie-finaly-szs-w-plywaniu/