Strona Główna Archiwum aktualności Zawody sportowe - Biegi Przełajowe

Zawody sportowe - Biegi Przełajowe

W piątek 22 kwietnia na Stadionie Miejskim im. dr. W. Krupy w Bochni odbyły się szkolne zawody miejskie w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do zawodów powiatowych.

W Igrzyskach Dzieci chłopców w grupie starszej (2009-2010) do rywalizacji przystąpiły reprezentacji trzech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, 2 oraz 5. Do zawodów powiatowych awansowała Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 5.

Wyniki:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni – 78 punktów
2. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni – 48 punktów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni – 35 punktów

W Igrzyskach Dzieci dziewcząt w grupie młodszej (2011 i młodsi) awans bezpośredni do zawodów powiatowych uzyskała Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 4. W grupie starszej (2009-2010) bezpośrednio awansowała Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 2.

W Igrzyskach Dzieci chłopców bezpośrednio do zawodów powiatowych awansowała w grupie młodszej Szkoła Podstawowa nr 1).

We wtorek 26 kwietnia nad Zalewem w Łapanowie odbyły się powiatowe zawody szkolne w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.

Do zawodów przystąpiło sto trzynaście zawodniczek i zawodników reprezentujących dwanaście szkół powiatu bocheńskiego: Szkoła Podstawowa w Dąbrówce, Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Łazach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Łapanowie, Szkoła Podstawowa w Królówce, Szkoła Podstawowa w Rzezawie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Jodłówce, Szkoła Podstawowa w Chronowie.

Wyniki dziewcząt (2009-2010):
1. Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu
2. Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni -awans do zawodów wojewódzkich uzyskał Żelichowski          Szymon,który indywidualnie zajął 1 miejsce


Wyniki chłopców (2009-2010):
1. Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu
2. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni

Wyniki dziewcząt (2011 i młodsze):
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni-awans do zawodów wojewódzkich
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni
3. Szkoła Podstawowa w Łapanowie

Wyniki chłopców (2011 i młodsi):
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni-awans do zawodów wojewódzkich oprócz drużyny uzyskał Igor Łach ,który indywidualnie zajął 1 miejsce
2. Szkoła Podstawowa w Łapanowie
3. Szkoła Podstawowa w Rzezawie

W czwartek 12 maja 2022 dziewczęta i chłopcy reprezentowali naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu. Startował 17 szkół ,które zwyciężyły w powiatach.

Wyniki :Dziewczęta (2011 i młodsze) 12 miejsce -wystąpiły w składzie:Kaczmarczyk Gabriela,Kucharska Kalina,Kumorek Maja,Matras Martyna,Pawłowska Małgorzata,Trojan Liwia, Wałcerz Aniela


Chłopcy (2011 i młodsi ) 3 miejsce-wystapili w składzie:Łach Igor, Dziedzic Franciszek,Matusik Wojciech,Trojan Ksawery,Dominik Hubert,Trojan Ksawery, Rudka Dawid,Chwalibóg Patryk,( Maciej Cempa-w składzie na zawodach i powiatowych,na których indywidualnie zajął 2 miejsce)

Indywidualnie:
Igor Łach -3 miejsce
Szymon Żelichowski -5 miejsce